צרו קשר

תכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

ראש אקדמי: ד"ר רוני גולדשטיין
ahrevivim@savion.huji.ac.il

ראש תכנית החינוך: ד"ר דן פורת
dan.porat@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירה: זלדה אורלב
revivim@savion.huji.ac.il

רכזת גיוס תלמידים: מיה גפני-מור
reviviminfo@mail.huji.ac.il 

 

בוגרי רביבים במערכת החינוך תשע"ט

מחוז ירושלים

בית שמש:

דודני אורסתיו, ברנקו וייס, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ורכז צוות מקרא.

ירושלים:

אלי דהן, בויארמורה לתנ"ך ומתמתיקה ומחנך כיתה.

עמיחי טיטמן, בויאר, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז מקצוע.

יוסי ישעיה, בויאר, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותלמוד, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

אלה פלדמן, בויאר, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

יעל פרג'ון, בויאר, מורה תנ"ך ומחשבת ישראל ורכזת מקצוע. 

שני קדם, בויאר, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

איתן הופמן, בית הצייר, מורה לתנ"ך ומנהל.

עמי ויסברגר, בית הצייר, מורה לחינוך גופני ורכז חטיבה.  

כרמל קובלינר-קויאט, גבעת גונן, מורה לתנ"ך ורכזת מרכז למידה.

יעל שפיגלמן, גבעת גונן, מורה לתנ"ך ומיומנויות למידה, רכזת קהילתית ורכזת שיווק. 

צביה ויסברגר, האקדמיה למוסיקה ומחול, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה, רכזת חברתית ורכזת מוערבות חברתית.

מיכל פאר, האקדמיה למוסיקה ומחול, מורה למיומנויות למידה במקצועות רבי מלל.

דפנה רייכמן, האקדמיה למוסיקה ומחול, מורה לספרות, עברית וכישורי חיים, מחנכת כיתה ורכזת חטיבה.

שרון דואק הרוניאן,  הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

איתמר שחר, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ומחנך כיתה.

תמר בר, הניסויי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, ספרות ואזרחות ומחנכת כיתה.

טלילה ורשבסקי, הניסויי, מורה לתנ"ך והבעה, מחנכת כיתה רכזת שיכבה ורכזת חברתית.

ניר עציוני, הניסויי, מורה להיסטוריה ולשון ומחנך כיתה. 

אלון שועה-חיים, הניסויי, מורה לתנ"ך וספרות, רכז חלוצים בהערכה.

ענבר שורק, הניסויי, מורה לתנ"ך, הבעה והשכלה כללית, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה.

רני חרובי, התיכון הישראלי למדעים ולאומנויות, מורה לספרות ועברית ומחנכת כיתה.

זיו ליסון, התיכון הישראלי למדעים ולאומנויות, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה ו"פרויקט שאר רוח" ורכז טיולים. 

אריאלה אדלמן סטון, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות ישראלית-יהודית ומחנכת כיתה.

אתי גלאור, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה. 

מיכל טל-אל, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה, רכזת מקצוע, רכזת תכנית בארי ורכזת חברתית.

סער יאבו, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך. 

צבי פרידלנדר, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה, ותולדות האומנות ומחנך כיתה.

שי והבה, חוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך והיסטוריה וסגן מנהל.

צמח עידן, חוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

נעמה גרוסמן-קובה, ליד"ה, מורה לתנ"ך, ספרות וקיימות ורכזת פרויקט קיימות. 

תומר דויטש, ליד"ה, מורה לתנ"ך, הומניסטיקה ודיבייט, קיימות, כמחנך כיתה ורכז עבודות גמר.

עמרי הובר, ליד"ה, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית - ישראלית ומחנך כיתה.

בתיה חורי יפין, ליד"ה, מורה לתנ"ך, תרבות ישראלית-יהודית ומנהלת.

נדב חרובי, ליד"ה, מורה לתנ"ך וספרות, מחנך כיתה, רכז שיכבה ורכז מקצוע.

תמנה לינדן, ליד"ה, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה רכזת ביטחון ובטיחות.

אמיתי מור, ליד"ה, מורה לתנ"ך, כמחשבת ישראל והיסטוריה ומחנך כיתה.

עפרי תמיר, ליד"ה, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית.

גיתית הרמן, ליפתא ועירוני ג', מורה לתנ"ך וספרות.

טל איזק-הופמן, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, רכזת שיכבה, רכזת מקצוע ורכזת פיתוח מקצוע למורים.

אביבה גולדפרב, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

אלה לנגר רביצקי, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל והבעה.

מאור סרי לוי, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותרבות ישראל.

שירלי רון, מקיף ע"ש זיו, מורה לספרות, תרבות ישראל, הבעה ומחול ומחנכת כיתה.

שי שגיא הובר מקיף ע"ש זיו, מורה לספרות ורכזת מקצוע.

עינה ששון, מקיף ע"ש זיו, מחשבת ישראל, היסטוריה, תרבות יהודית - ישראלית ואזרחות, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע. 

חנה פנחס, סליגסברג, מורה לתנ"ך, רכזת שיכבה ורכזת מקצוע. 

נטלי ברזילי-אנק עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך, תכנית אמירים ובית מדרש, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

סיון כהן, עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת תכנית בארי.

גיל צרויה, עירוני ג' בית חינוך, מורה ללשון, מחנכת כיתה  ורכזת שיכבה.

טליה אפיק גרוסמן, עירוני מסורתי, מורה לתרבות יהודית-ישראלית ורכזת מקצוע.

עדי בעבור, עירוני מסורתי, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

דניאל סקופסקי, עירוני מסורתי, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה. 

זהר אליהו, פרנקל, מנהל. 

מרב בנימין אקסלרוד, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה.

מתן חייט, קשת, מורה לתנ"ך ותלמוד ורכז תכנית בארי.

גלית יגל קהן, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל וספרות, מחנכת כיתה ומב"ס.

אהוד צמח, קשת. מורה לתנ"ך וספרות.

מיטל קורן, קשת, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

עידן שניר, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, מחנך כיתה ורכז מקצוע. 

חמוטל אלבז, רנה קסין, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה.

אסף עוז, רנה קסין, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

יעל ששון, רעות, מורה לספרות ורכזת מקצוע.

לילי בן עמי, תיכון חקלאי עין כרם, מורה ליזמות חברתית ורכזת מקצוע 

תומר שני, תיכון חקלאי עין כרם, מורה לתנ"ך ויזמות חברתית.

כפר אדומים:

שני שקד-בלקין, הניסויי, מורה למחשבת ישראל, תרבות יהודית-ישראלית, סגנית מנהל/ת, רכזת יהדות-חברתית ורכזת שיח שחרית.

עמרי נויבריט, התיכון המשותף כ.א.ן, מורה לת"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה, ספרות ותרבות יהודית-ישראליתומחנך כיתה.

יעל ספיר, התיכון המשותף, מורה לתנ"ך ובית מדרש חברתי ומנהלת.

כרמל פרנקל, תיכון משותף כ.א.ן, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ובית מדרש.

מבשרת ציון:

נועה אברבנאל, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל וספרות ומחנכת כיתה. 

אסף גרנות, תיכון הראל, מורה למחשבת ישראל.

נתנאל קאבליון, תיכון הראל, מורה לתנ"ך, ספרות ומחשבת ישראל ומחנך כיתה.

עדיה קדמי-סממה, תיכון הראל, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה  ורכזת שיכבה.

מעלה אדומים:

יואב הרמן, אורט תעופה וחלל, מורה לשל"ח  ורכז פרויקטים של של"ח.

הילה ארזי חטאב, שחקים, מורה לספרות, קולנוע ויהדות ורכזת פדגוגית.

צור הדסה:

טליה אברמוביץ, תיכון אור, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה.

קיבוץ נתיב הל"ה:

יואב בינט, מורה למחשבת ישראל, היסטוריה ומתמתיקה, מחנך כיתה ומנהל. 

קיבוץ עין גדי:

בן אראלי, תיכון עין גדי, מורה לותנ"ך, מחנך כיתה ומנהל.

קיבוץ צרעה:

נעם גדעוני, הר טוב, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנך כיתה, רכזת מגמת תנ"ך ומדריך פדגוגי.