בוגרי רביבים במערכת החינוך תשפ"א

צרו קשר

ראש אקדמי: פרופ' רוני גולדשטיין
rongol@mail.huji.ac.il

יועץ אקדמי מטעם ביה"ס לחינוך: ד"ר אדר כהן
adar.cohen1@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירות התוכנית:
revivim@savion.huji.ac.il

תוכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

צפון

בנימינה גבעת-עדה:

נמרוד גינוסר, כרמים, מורה לתנ"ך ומחנך כיתה 

עדי להב, כרמים, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה 

אסתר מאיר-הורביץ, כרמים, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

זכרון יעקב:

שלומית קובלינר, דמוקרטי קשת, מורה למחשבת ישראל, היסטוריה ואזרחות, מחנכת כיתה ורכזת יהדות

פסית שיח, דמוקרטי קשת, מורה למחשבת ישראל, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית ומנהלת התיכון

אלישבע בולג, פלך, מורה ומחנכת כיתה  

שני קדם, תיכון זכרון יעקב, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה

חיפה:

מיטל בלומנטל-גורדון, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מגמת תנ"ך

רבקה בן חורין, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת פדגוגית 

נעמה ינאי לויפר, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית, מחנכת כיתה, רכזת מקצוע 

מתן מורג, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנך כיתה, רכז שיכבה  

נועה באב, ליאו בק, מורה להומניסטיקה

נורית מרון-אלמגור, מקיף עירוני קריית חיים, מורה לכישורי חיים ויועצת חינוכית

רנטה תמר ליטוין, מקיף עירוני קריית חיים, מורה ללשון ועברית לתלמידים עולים, רכזת מקצוע

יודפת:

אלעד אנלן, עודד, מורה ומחנך כיתה

כרמיאל:

הדס פלדמן, ניצנים, מנהלת

נשר:

אלכס רויטמן, מקיף נשר, מורה לתנ"ך וספרות, רכז שיכבה ורכז מגמת תנ"ך

עפולה:

חגי וייס, כפר הנוער ויצו ניר העמק, מורה לתנ"ך ורכז מקצוע

נצר מעוז, קריית חינוך בן גוריון למדעים ואומנויות, מורה לתנ"ך, היסטוריה ואזרחות, מחנך כיתה, רכז שיכבה ורכז השכלה כללית

עצמון-שגב:

שירי משעל-אסף, אסיף משגב, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית

ליאון גרשוביץ, קציר משגב, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה, רכז מקצוע, רכז עבודות גמר, רכז "אקדמיה בתיכון" ורכז הקמת מגמת חקר

רותי מועלם-זינגר, קציר משגב, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה  

פרדס חנה-כרכור:

לירן פוגל, פרדס, מנהל  

קיבוץ יפעת:

יפתח קולניק, מקיף העמק המערבי, מורה לתנ"ך וספרות, מחנך כיתה ורכז מקצוע

קיבוץ כפר בלום:

נטע רוזנבליט, מקיף עמק החולה, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנך כיתה

 קיבוץ מזרע:

הגר רומפלר, עמקים תבור, מורה לתרבות יהודית-ישראלית והומניסטיקה, רכזת מקצוע ורכזת מרכז למידה  

קיבוץ סאסא:

שלי שטיין וינברגר, מקיף אנה פרנק, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה

מיכל וייס, נוף הרים, מורה ומחנכת כיתה  

קיבוץ עין החורש:

קרן גרטלר, מקיף מעיין שחר, מורה לתנ"ך ומדעי הרוח-רב תחומי, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

קיבוץ עין שמר:

יסמין בן מיור, מבואות עירון, מורה לתנ"ך וספרות  

קיבוץ עמיר:

יובל שטרן, עיינות ירדן, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנך כיתה

קיבוץ שדה אליהו:

עמרי עמירם, שק"ד דרכא, מורה לתנ"ך ומנהל

קצרין:

ירון זיני, נופי גולן, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, רכז מגמת תנ"ך ורכז מקצוע

יובל נאור, נופי גולן, מורה להיסטוריה וספרות  

קריית טבעון:

מיכל ויין-איצקוביץ, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה

עפר שפר, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנך כיתה