בוגרי רביבים במערכת החינוך תש"פ

צרו קשר

תכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

ראש אקדמי: ד"ר רוני גולדשטיין
rongol@mail.huji.ac.il

יועץ אקדמי מטעם ביה"ס לחינוך: ד"ר אדר כהן
adar.cohen1@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירה: גב' זלדה אורלב
revivim@savion.huji.ac.il

צפון

בני יהודה:

יובל נאור, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותרבות יהודית-ישראלית.

בנימינה גבעת-עדה:

נמרוד גינוסר, אורט השומרון, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז מקצוע.

עדי להב, אורט השומרון, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת חינוך מיוחד.

אסתר מאיר-הורביץ, אורט השומרון, מורה לתנ"ך.

זכרון יעקב:

שלומית קובלינר, דמוקרטי קשת, מורה להיסטוריה ואזרחות, מחנכת כיתה ורכזת יהדות.

פסית שיח, דמוקרטי קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה ומנהלת התיכון.

שני קדם, תיכון זכרון יעקב, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

חיפה:

מיטל בלומנטל-גורדון, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מגמת תנ"ך.

רבקה בן חורין, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

נעמה ינאי לויפר, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה ותושב"ע ורכזת תחום הטכנולוגיה.

מתן מורג, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנך כיתה, רכז שיכבה ורכז בית מדרש בית ספרי.

נורית מרון-אלמגור, מקיף עירוני קריית חיים, מורה לכישורי חיים ויועצת חינוכית.

רנטה תמר ליטוין, מקיף עירוני קריית חיים, מורה ללשון ועברית לתלמידים עולים, רכזת מקצוע ורכזת הכלה והשתלבות.

יודפת:

אלעד אנלן, עודד, מורה לתנ"ך ומחנך כיתה.

כרמיאל:

הדס פלדמן, ניצנים, מנהלת.

נשר:

אלכס רויטמן, מקיף נשר, מורה לתנ"ך, ספרות ותיאטרון, רכז שיכבה ורכז מקצוע.

עפולה:

נצר מעוז, אורט אלון, מורה לתנ"ך, היסטוריה ואזרחות, מחנך כיתה ורכז חברתי.

חגי וייס, כפר הנוער ויצו ניר העמק, מורה לתנ"ך ורכז מקצוע.

עצמון-שגב:

שירי משעל-אסף, מקיף משגב, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית.

ליאון גרשוביץ, קציר משגב, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה רכז מקצוע, רכז עבודת גמר ורכז הקמת מגמת חקר.

קיבוץ דגניה א':

אודליה זירד, מכללה אזורית עמק הירדן, מורה לתנ"ך, לשון, ספרות ומתמטיקה, מחנכת כיתה ורכזת תכנית.

קיבוץ יפעת:

יפתח קולניק, מקיף העמק המערבי, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז מקצוע.

קיבוץ כפר בלום:

נטע רוזנבליט, מקיף עמק החולה, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנך כיתה.

 קיבוץ מזרע:

הגר רומפלר, עמקים תבור, מורה לתרבות יהודית-ישראלית והומניסטיקה, מורת אל"ה, רכזת פדגוגית, רכזת תכנית "אדם ורוח" בלימודי הומניסטיקה.

קיבוץ סאסא:

גל מאיר, מורה להיסטוריה.

שלי שטיין וינברגר, מורה לתנ"ך, היסטוריה ואזרחות.

קיבוץ עין החורש:

קרן גרטלר, מקיף מעין שחר, מורה לתנ"ך והומניסטיקה, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

קיבוץ עמיר:

יובל שטרן, עיינות ירדן, מורה לתנ"ך והיסטוריה ורכז מקצוע.

קיבוץ שדה אליהו:

עמרי עמירם, שק"ד דרכא, מנהל.

קיבוץ שפיים:

מרוה טוביה, בית חינוך חוף השרון, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה.

קצרין:

ירון זיני, נופי גולן, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, רכז מגמת תנ"ך ורכז מקצוע.

קריית טבעון:

מיכל ויין-איצקוביץ, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

עפר שפר, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנך כיתה.