צרו קשר

תכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

ראש אקדמי: ד"ר רוני גולדשטיין
ahrevivim@savion.huji.ac.il

ראש תכנית החינוך: ד"ר דן פורת
dan.porat@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירה: זלדה אורלב
revivim@savion.huji.ac.il

רכזת גיוס תלמידים: מיה גפני-מור
reviviminfo@mail.huji.ac.il 

 

בוגרי רביבים במערכת החינוך תשע"ט

צפון

בנימינה גבעת-עדה:

נמרוד גינוסר, אורט השומרון, מורה לתנ"ך ומחנך כיתה.

עדי להב, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

אסתר מאיר-הורביץ, אורט השומרון, מורה לתנ"ך, מנחה מטעם מעו"ף ומובילה קהילה לומדת בביהס.

זכרון יעקב:

שלומית קובלינר, דמוקרטי קשת, מורה להיסטוריה ואזרחות ומחנכת כיתה.

פסית שיח, דמוקרטי קשת, מורה למחשבת ישראל והיסטוריה ומנהלת התיכון.

חיפה:

מיטל בלומנטל-גורדון, הריאלי העברי,  מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מגמת תנ"ך.

רבקה בן חורין, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל.

נעמה ינאי לויפר, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה, טכנולוגיה ואומנות ומובילת תחום טכנולוגיה.

מתן מורג, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

רנטה תמר ליטוין, מקיף עירוני קריית חיים, מורה לתנ"ך, לשון ועברית לתלמידים עולים, רכזת מקצוע ורכזת עלים חדשים.

כרמיאל:

הדס פלדמן, אדם חברה וטבע, מורה לספרות ומנהלת.

נצרת עילית:

אינה כצנלסון, משה שרת, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

נשר:

אלכס רויטמן, מקיף נשר, מורה לתנ"ך, ספרות ותיאטרון רכז שיכבה ורכז מקצוע.

עפולה:

חגי וייס, כפר הנוער ויצו ניר העמק, מורה לתנ"ך.

נצר מעוז, אורט אלון, מורה לתנ"ך, היסטוריה ואזרחות, מחנך כיתה ורכז מועצת תלמידים.

עצמון-שגב:

ליאון גרשוביץ, מקיף משגב, מורה לתנ"ך ורכז מרכז למידה.

שירי משעל-אסף, מקיף משגב, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

קיבוץ יפעת:

יפתח קולניק, מקיף העמק המערבי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז מקצוע.

קיבוץ כנרת:

עמרי עמירם, בית ירח, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

 

קיבוץ כפר בלום:

נטע רוזנבליט, מקיף עמק החולה, מורה לתנ"ך והיסטוריה.

 

קיבוץ מזרע:

הגר רומפלר, עמקים תבור, מורה לתרבות ישראל, רכזת מקצוע ורכזת מבחני עמית.

קיבוץ סאסא:

שלי שטיין וינברגר, מורה לתנ"ך, הוסטוריה ואזרחות.

קיבוץ עין החורש:

קרן גרטלר, מקיף מעין שחר, מורה לתנ"ך, ספרות ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה.

קיבוץ עין שמר:

הדס חיה הלוי, גוונים, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה.

יסמין בן מיור, מבואות עירון, מורה לתנ"ך וספרות ורכזת מקצוע.

קיבוץ עמיר:

הילה גרשון, מקיף עיינות ירדן, מורה לתנ"ך.

קצרין:

ירון זיני, נופי גולן, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, רכז מגמת תנ"ך, רכז מקצוע ורכז תכנית בארי.

קריית טבעון:

מיכל ויין-איצקוביץ, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה.

רמות:

אודליה זירד, ברנקו וייס רמת הגולן, מורה לתנ"ך.

שפיים:

מרוה טוביה, בית חינוך חוף השרון, מורה לתנ"ך והיסטוריה.