בוגרי רביבים במערכת החינוך תש"פ

צרו קשר

תכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

ראש אקדמי: ד"ר רוני גולדשטיין
ahrevivim@savion.huji.ac.il

יועץ אקדמי מטעם ביה"ס לחינוך: ד"ר אדר כהן
adar.cohen1@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירה: גב' זלדה אורלב
revivim@savion.huji.ac.il

רכזת גיוס תלמידים: גב' יעל עמיתי-פרייס
reviviminfo@mail.huji.ac.il 

 

מרכז

בית ברל:

שירה אפל-מויאל, עמי אסף, מורה לתנ"ך.

הדר ספרדי אלקבץ, עמי אסף, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

רותם רזון אלבס, עמי אסף, מורה לתנ"ך ותושב"ע, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

בת ים:

עדי בעבור, ברנקו וייס על שם ג'קלין כהנוב, מורה לתנ"ך והיסטוריה מחנכת כיתה.

גבעתיים:

שמרית קליין, שמעון בן צבי, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ויועצת.

הרצליה:

יגאל יערן, מקיף היובל, מורה לתנ"ך ואזרחות ורכז שיכבה.

חולון:

יואל גירון, קריית משה שרת, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז מנהיגות ערכית.

יד רמב"ם:

יוני בן סימון, מורה לתנ"ך ומנהל

לוד:

חן עמרם, תיכון עתיד, מורה לתנ"ך ורכזת מעורבות חברתית.

מודיעין מכבים-רעות:

לוטם אלוש, עירוני א', מורה ללשון.

אסתר ברנשטיין,  עירוני א', מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, ספרות, לשון והבעה ומחנכת כיתה.

תמיר סגל, עירוני א', מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותרבות יהודית-ישראלית ומחנך כיתה.

אביה פינקלשטיין, תיכון יחד, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל.

מורן אמיתי, תיכון ע"ש יצחק נבון, מורה להומניסטיקה ומחנכת כיתה.

מזכרת בתיה:

עדי בורלא-מלכין, ברנקו וייס ע"ש רבין, מורה לשל"ח ורכזת מקצוע.

תמר אלמליח, קשת, מורה לתנ"ך ותרבות יהודית-ישראלית.

לימור אנג'ל, קשת ברנקו וויס, מורה להומניסטיקה ורכזת יהדות.

הדר ברוש, קשת ברנקו וייס, מורה להיסטוריה, לשון ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה.

איתמר נחמה, קשת ברנקו וייס, מורה למחשבת ישראל, תלמוד ותרבות יהודית-ישראלית, מחנך כיתה, מנהל ורכז פדגוגי.

ידידיה עציון, קשת ברנקו וייס, מורה למחשבת ישראל, היסטוריה ותלמוד ומנהל.

אלה פלדמן, קשת ברנקו וייס, מורה לתנ"ך, היסטוריה, לשון, בית מדרש ומדעי החברה ומחנכת כיתה.

איתמר שחר, קשת ברנקו וייס, מורה לתנ"ך, היסטוריה, לשון, ספרות ואזרחות ומחנך כיתה.

נתניה:

כרמל פרנקל, תיכון נתן אלתרמן, מורה לתנ"ך וספרות.

פתח תקווה:

הדס הלוי, אנקורי, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותושב"ע, מחנכת כיתה, רכזת פדגוגית ורכזת שיכבה.

קדימה צורן:

בת אל מששה אשכנז, תיכון עודד, מורה למחשבת ישראל ורכזת מקצוע.

קיבוץ גבעת ברנר:

נעמה קירפיצניקוב, מקיף אזורי ברנר, מורה לתנ"ך, תרבות יהודית-ישראלית, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית.

קיבוץ נען:

יעל בבני, תיכון איתן, מורה לתנ"ך ויהדות, רכזת חברתית, רכזת מקצוע ורכזת מורשה.

ראשון לציון:

חיה קארלי ארנסט, העמית מקיף ג, מורה לתנ"ך.

עקיבא המאירי, יגאל אלון, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ופילוסופיה, מחנך כיתה, רכז מגמת תנ"ך ורכז מקצוע.

עפרי ויינר, מקיף ט', מורה לתנ"ך.

רמת גן:

גל נוסבאום, בליך, מורה לתנ"ך ולשון ומחנך כיתה.

רעננה:

אמתי טפרברג, תיכון ע"ש אוסטרובסקי, מורה לתנ"ך ומבוא לפילוסופיה.

שוהם:

מאיה פורר-גולדמן, תיכון שוהם, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

תל אביב-יפו:

עידו גידלי, אורט גאולה, מורה לתנ"ך וספרות ומחנך כיתה.

קרן נוריאל-כץ, הגימנסיה העברית הרצליה, מורה לתנ"ך

מור גמליאל, מפתן אלון, מורה ללשון.

שני קוטלר פוקס, סטודיו אנקורי, מורה לתנ"ך.

אביגיל בלוך גייגר, עירוני א', מורה למחשבת ישראל ומנהלת.

חן רביניאן, עירוני א', מורה לתנ"ך והיסטוריה.

שירן זהרוני, עירוני ד', מורה לתנ"ך וספרות, מחנך כיתה, סגן מנהל ורכז פדגוגי.

ניב סוניס, עירוני ט', מורה לתנ"ך, מחנך כיתה, רכז מגמת תנ"ך ורכז חברתי.

עדי בוסידן, תיכון חדש, מורה לספרות, תרבות יהודית-שראלית ותושב"ע ומחנכת כיתה.

נריה כהן, תיכון חדש, מורה להיסטוריה ואזרחות, מחנך כיתה, מנהל ורכז חטיבה.

סיון שהינו, תיכון חדש, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה.