בוגרי רביבים במערכת החינוך תשפ"א

צרו קשר

ראש אקדמי: פרופ' רוני גולדשטיין
rongol@mail.huji.ac.il

יועץ אקדמי מטעם ביה"ס לחינוך: ד"ר אדר כהן
adar.cohen1@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירות התוכנית:
revivim@savion.huji.ac.il

תוכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

מרכז

בית ברל:

שירה אפל-מויאל, עמי אסף, מורה לתנ"ך והומניסטיקה ומחנכת כיתה  

הדר ספרדי אלקבץ, עמי אסף, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע  

רותם רזון אלבס, עמי אסף, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

בית חשמונאי:

נורית מאירס, אזורי ע"ש הרצוג, מורה לתנ"ך ורכזת מקצוע  

בת ים:

עדי בעבור, ברנקו וייס על שם ג'קלין כהנוב, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה

גבעתיים:

מיכל גולן, אורט טכניקום, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע  

שמרית קליין, שמעון בן צבי, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ויועצת

גני תקוה:

הדס הלוי, מיתר, מורה לתנ"ך ורכזת מגמת תנ"ך  

הרצליה:

יגאל יערן, מקיף היובל, מורה לתנ"ך ואזרחות ורכז שיכבה

חולון:

זהר אורן-ניאגו, קמפוס פרס הייטק היי, מורה לתנ"ך וספרות ורכזת שיכבה

יואל גירון, קריית משה שרת, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז מגמה

יד רמב"ם:

יוני בן סימון, בית אקרשטיין, מנהל  

לוד:

חן עמרם, תיכון עתיד למדעים, מורה לתנ"ך ורכזת מעורבות חברתית

מודיעין מכבים-רעות:

אסתר ברנשטיין,  עירוני א', מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, ספרות, לשון והבעה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה

תמיר סגל, עירוני א', מורה לתנ"ך ותרבות יהודית-ישראלית ומחנך כיתה

מורן אמיתי, עירוני ה', מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה, ספרות ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה

מזכרת בתיה:

עדי בורלא-מלכין, ברנקו וייס ע"ש רבין, מורה לשל"ח וידיעת הארץ ורכזת מקצוע

אורי אבני, קשת ברנקו וייס, מורה לתנ"ך, לשון ותרבות יהודית-ישראלית ורכז מקצוע 

לימור אנג'ל, קשת ברנקו וייס, מורה להומניסטיקה ורכזת יהדות

הדר ברוש, קשת ברנקו וייס, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית ומחנך כיתה

איתמר נחמה, קשת ברנקו וייס, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנך כיתה ומנהל חטיבת הביניים

ידידיה עציון, קשת ברנקו וייס, מורה למחשבת ישראל ותלמוד ומנהל  

איתמר שחר, קשת ברנקו וייס, מורה להיסטוריה וספרות, מחנך כיתה ורכז בגרויות  

נתניה:

כרמל פרנקל, תיכון נתן אלתרמן, מורה לתנ"ך ועברית ורכזת עולים חדשים

קדימה-צורן:

בת אל מששה אשכנזי, תיכון עודד, מורה למחשבת ישראל ורכזת מקצוע

קיבוץ גבעת ברנר:

נעמה קירפיצניקוב, מקיף אזורי ברנר, מורה לתנ"ך, תרבות יהודית-ישראלית, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית

ראשון לציון:

עקיבא המאירי, יגאל אלון, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ופילוסופיה, מחנך כיתה ורכז מקצוע

עפרי ויינר, מקיף ט', מורה לתנ"ך

רמת גן:

גל נוסבאום, בליך, מורה לתנ"ך ולשון ומחנך כיתה

רעננה:

אמתי טפרברג, תיכון ע"ש אוסטרובסקי, מורה לתנ"ך ומבוא לפילוסופיה

שוהם:

מאיה פורר-גולדמן, תיכון שוהם, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מרכז למידה

תל אביב-יפו:

עידו גידלי, אורט גאולה, מורה לתנ"ך וספרות, רכז פדגוגי ורכז שיכבה   

שני קוטלר פוקס, אורט גאולה, מורה לתנ"ך, ספרות ומגמת לב"ה ורכזת מקצוע  

קרן נוריאל-כץ, הגימנסיה העברית הרצליה, מורה לתנ"ך  

תמר אלמליח, מוזות, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה

מור גמליאל, מפתן אלון, מורה ללשון ורכזת חברתית

ארד זק, נופי ים, מורה ומחנך כיתה  

צביקה עשהאל, סטודיו אנקורי, מורה לתנ"ך והיסטוריה  

אביגיל בלוך גייגר, עירוני א', מורה למחשבת ישראל ומנהלת

חן רביניאן, עירוני א', מורה לתנ"ך והיסטוריה, רכזת תחום קהילה ומנחה קבוצות של כתיבה יוצרת  

רחל בכר, עירוני ד', מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה

עדי בוסידן, תיכון חדש ע"ש רבין, מורה לספרות, תרבות יהודית-ישראלית ותושב"ע ומחנכת כיתה

נריה כהן, תיכון חדש ע"ש רבין, מורה להיסטוריה ואזרחות, מחנך כיתה ומנהל

סיון שהינו, תיכון חדש ע"ש רבין, מורה לתנ"ך והיסטוריה