מחוז ירושלים

אבנת

יונתן גירנבוים, פנימיית יפתח, מורה ללשון וספרות

בית שמש:

ניר אברבנאל עציוני, ברנקו וייס, מורה ללשון ומחנך כיתה

דודני אורסתיו, ברנקו וייס, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ורכז מקצוע

ירושלים:

תומר שני, אזורי מקיף עין כרם, מורה לתנ"ך, יזמות חברתית וחברה ישראלית ומחנך כיתה

ש"י איבלמן לוין, בויאר, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל וספרות ומחנך כיתה

אלי דהן, בויארמורה לתנ"ך ומתמטיקה, מחנך כיתה ורכז מכינה לחיים

יוסי ישעיה, בויאר, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה, רכז שיכבה ורכז קיימות

יעל פרג'ון, בויאר, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ורכזת מגמת תנ"ך  

יעל רינגל בלום, בויאר, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה, רכזת תנ"ך ורכזת שילוב

איתן הופמן, בית הצייר, מורה לתנ"ך ומנהל

כרמל קובלינר-קויאט, גבעת גונן, מורה לתנ"ך

יעל שפיגלמן, גבעת גונן, מורה לתנ"ך ומולטימדיה, רכזת מקצוע, רכזת תכניות העשרה ורכזת שיווק

דפנה רייכמן, האקדמיה למוסיקה ומחול, מורה לספרות, עברית וכישורי חיים, מחנכת כיתה, סגנית מנהל/ת ורכזת חטיבת הביניים

שרון דואק הרוניאן,  הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה

עטרה הרוני-חייקין, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה

אביבה כרמל, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה

יובל פולק אחדות, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך ומחנך כיתה

יונתן שילה, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית

תמר בר, הניסויי, מורה לתנ"ך, ספרות והומניסטיקה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה

טלילה ורשבסקי, הניסויי, מורה לתנ"ך, לשון והומניסטיקה, מחנכת כיתה, רכזת שיכבה ורכזת מקצוע

מרוה טוביה, הניסויי, מורה להיסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה

אלון שועה-חיים, הניסויי, מורה לתנ"ך, ספרות וכתיבה יוצרת, מחנך כיתה, רכז שיכבה ואחראי חלוצים בהערכה

ענבר שורק, הניסויי, מורה לתנ"ך, לשון וכתיבה יוצרת, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה

מורן הנסון קוג'מן, הניסויי ארגנטינה, מורה לתנ"ך ואנגלית

אריאלה להמן, התיכון הישראלי למדעים ולאומנויות-יאס"א, מורה לתנ"ך, היסטוריה ומדעי הרוח ורכזת פדגוגית

זיו ליסון, התיכון הישראלי למדעים ולאומנויות-יאס"א, מורה למחשבת ישראל והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז ביטחון

אריאלה אדלמן סטון, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה

מיכל טל-אל, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה, רכזת מגמת מחשבת ישראל, רכזת שיכבה, ורכזת חברתית

סער יאבו, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז שיכבה

יובל נוסן, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ותרבות יהודית-ישראלית

צבי פרידלנדר, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך

חנניה רוטנר, התיכון לאומנויות, מורה ללשון

משה רון כהן, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך, ספרות ותרבות יהודית-ישראלית

שי והבה, חוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ומנהל

צמח עידן, חוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז שיכבה

יונתן פרוינדליך, חוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך וספרות ומחנך כיתה

חנה פנחס, חושן, מורה לאזרחות ורכזת פדגוגית

שרי שמבורסקי, חושן, מורה להיסטוריה ומנהלת

נעמה גרוסמן-קובה, ליד"ה, מורה לתנ"ך וספרות  

תומר דויטש, ליד"ה, מורה לתנ"ך ודיבייט, מחנך כיתה, רכז מגמת תנ"ך ורכז עבודות גמר

עמרי הובר, ליד"ה, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה ומחנך כיתה

בתי'ה חורי יפין, ליד"ה, מורה לתנ"ך ותרבות יהודית-ישראלית ומנהלת חטיבת הביניים

נדב חרובי, ליד"ה, מורה לתנ"ך וספרות ומנהל חטיבה עליונה

סיון כהן, ליד"ה, מורה לתנ"ך ותרבות יהודית-ישראלית, מחנכת כיתה, רכזת מקצוע ורכזת תכנית בארי

תמנה לינדן, ליד"ה, מורה לתנ"ך, תרבות יהודית-ישראלית והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה

אמתי מור, ליד"ה, מורה לתנ"ך וגיאוגרפיה ומלווה מורים חדשים

לינוי מרציאנו, ליד"ה, מורה

צחי קינן, ליד"ה, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותולדות המוסיקה, מחנך כיתה ורכז שיכבה

עפרי תמיר, ליד"ה, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה, רכזת שיכבה ורכזת מעורבות חברתית

סיון אטינגר וגשל, ליפתא, מורה להיסטוריה וקולנוע ומחנכת כיתה

גיתית הרמן, ליפתא, מורה לתנ"ך וספרות

ענת לוזון, מים חיים, מורה לתנ"ך ומנהלת

טל איזק-הופמן, מקיף ע"ש זיו, מורה למחשבת ישראל ומנהלת החטיבה העליונה

שובל ביטון, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה ומחנכת כיתה

אביבה גולדפרב, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

סתיו לוזון, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל וספרות, מחנכת כיתה, רכזת מרכז למידה, רכזת שילוב והכלה ורכזת למידה המרחב השלם

אלה לנגר רביצקי, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, היסטוריה, ספרות, תרבות יהודית-ישראלית והבעה

מאור סרי לוי, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, מחנך כיתה ורכז שיכבה

שירלי רון טורם, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך וספרות ומחנכת כיתה

שי שגיא הובר,  מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל וספרות ורכזת מקצוע

עינה ששון, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה 

נטלי ברזילי-אנק,  עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה, רכזת שיכבה ורכזת מועצת תלמידים

גיל צרויה, עירוני ג' בית חינוך, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ומתמטיקה, מחנכת כיתה ורכזת חטיבת הביניים

לוטם אלוש, עירוני מסורתי, מורה לתנ"ך ולשון ומחנכת כיתה

דניאל גוטל (סקופסקי), עירוני מסורתי, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה 

דקלה חודפי שדמי, עירוני מסורתי, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית ומחנכת כיתה

מוריה גרין סטרמן, ענבר, מורה לתנ"ך, תרבות יהודית-ישראלית ודיבייט, מחנכת כיתה, רכזת חברתית וחברת צוות מוביל

יונית וטנשטיין, פלך, מורה ומחנכת כיתה  

זהר אליהו, פרנקל, מנהל 

הודיה דודי, קדמה, מורה להיסטוריה ומחנכת כיתה

עומר ססי, קדמה, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית ומחנך כיתה

מרב בנימין אקסלרוד, קשת, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מחשבת ישראל

אורן וינטראוב, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, תרבות יהודית-ישראלית ומפגשי בוקר

מתן חייט, קשת, מורה לתנ"ך, תרבות יהודית-ישראלית ומתמטיקה, מחנך כיתה, רכז מעורבות חברתית ורכז חברתי

גלית קהן, קשת, מורה למחשבת ישראל, ספרות וכתיבה, מחנכת כיתה ורכזת חינוך לזהות ומיניות בריאה

מיטל קורן, קשת, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

חמוטל אלבז, רנה קסין, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת חברתית

אסף עוז, רנה קסין, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ומנהל חטיבת הביניים

רני חרובי, רעות, מורה לתנ"ך וספרות, מחנכת כיתה ורכזת מגמת תנ"ך 

יעל ששון, רעות, מורה לספרות ולהוראה בינתחומית של מקצועות מדעי הרוח  

אור בדיחי, שירת הכהן, מורה לתנ"ך, לשון והומניסטיקה ומחנך כיתה

איתמר נחמה, שירת הכהן, מורה לתנ"ך

יהל שוורץ, שירת הכהן, מורה לתנ"ך, היסטוריה ותרבות יהודית-ישראלית, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

כפר אדומים:

אתי גל-אור, התיכון המשותף כ.א.ן, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ומחנכת כיתה

עדי מזרחי, התיכון המשותף כ.א.ן, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, פרשת שבוע, בית מדרש נודד, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע

יעל ספיר, התיכון המשותף כ.א.ן, מורה לתנ"ך ומנהלת

הדס נקי גפני, מעיינות אשכול בוגר, מורה ללשון, ספרות ומדעים

מבשרת ציון:

נועה אברבנאל, תיכון הראל, מורה לתנ"ך וספרות, מחנכת כיתה ורכזת מועצת תלמידים וחינוך חברתי

נתנאל קאבליון, תיכון הראל, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה, רכז חברתי ורכז מעורבות חברתית

מעלה אדומים:

יואב הרמן, אורט תעופה וחלל, מורה לשל"ח וידיעת הארץ  

צור הדסה:

עידן שניר, מעיינות, מנהל

טליה אברמוביץ, תיכון אור, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה

קיבוץ עין גדי:

בן אראלי, תיכון עין גדי, מורה להיסטוריה, מחנך כיתה ומנהל

תמר כהן-הטב, תיכון עין גדי, מורה לתנ"ך והומניסטיקה ומחנכת כיתה

אביה סלומון, תיכון עין גדי, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנכת כיתה

קיבוץ צרעה:

נעם גדעוני, מקיף הר טוב, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנך כיתה, רכז מגמת תנ"ך ומדריך פדגוגי