צרו קשר

תכנית רביבים, הפקולטה למדעי הרוח
בניין ע”ש יצחק רבין (קומה 4 חדר 4004)
האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים, 9190501
טלפון: 02-5881970
פקס: 02-5881218

ראש אקדמי: ד"ר רוני גולדשטיין
ahrevivim@savion.huji.ac.il

ראש תכנית החינוך: ד"ר דן פורת
dan.porat@mail.huji.ac.il

מנהלת אדמיניסטרטיבית: גב' חדוה וייס
hedvaw@savion.huji.ac.il

מזכירה: זלדה אורלב
revivim@savion.huji.ac.il

רכזת גיוס תלמידים: מיה גפני-מור
reviviminfo@mail.huji.ac.il 

 

תפקידי הנהגה ועבודה חינוכית בארגונים אחרים

  • אריאלה אדלמן-סטון, מנחה סדנאות, ומפתחת תוכן בנושא מיניות בריאה, לדעת לבחור נכון.
  • דודני אורסתיו, מנחה סדנת "מקורוק", הרשות למתנ"סים. 
  • סיון אטינגר וגשל, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • אסנת אלדר, רכזת ומנחה, קרן תל"י.
  • תמר אלמליח, מנחת קבוצות ומפתחת תוכן, מיזם התנ"ך ומט"ח.
  • רחל אלקבץ, מנהלת מוסד לנערות בסיכון.
  • לימור אנג'ל, מנחה, מתרים.
  • אביגיל ארוונה, רכזת תכנית להרחבת הסמכה בתנ"ך.
  • ליבת אשחר-נץ, חוקרת ומנחה מורים, אוניברסיטת בן גוריון. 
  • ליאת אשל, הקמת  מדרשות למנהיגות בארץ ובעולם, גדעונים.
  • אלישבע בולג, מנחה, מארג, ומורה, מדרשת בנות, קיבוץ עין הנצי"ב.
  • ד"ר נגה בינג, מנחה, מכון שלום הרטמן.
  • שמואל בינג, מנהל, כפר הנוער ימין אורד.
  • לילי בן עמי, מנהלת, מרצה וכותבת השתלמויות למורים.
  • ד"ר דינה ברדיצבסקי, מתמחה, מכון שמעון דובנוב.
  • הדר ברוש, מדריך, חוגי סיירות של קק"ל.
  • נתנאל ברק, מרצה וכותב תכנים, אי-טיצ'אר.
  • נעם גדעוני, מנחה קבוצות בנושא יהדות.
  • עתר גיבל-פולק, מורה ורכזת פדגוגית בבית ספר ממלכתי דתי. 
  • מיה גפני מור, רכזת גיוס תלמידים, תכנית רביבים.
  • אסף גרנות,  מייסד ומנהל, תכנית "בשביל".
  • עמרי הובר, מדריך נוער, מועדון רוגבי "אריות ירושלים".
  • שובי הופמן, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים. 
  • אופיר הכהן, מנהלת תכניות בינלאומיות, אולפן-אור.
  • אדווה הכהן-בומנדיל, מנחה אזורית, מיזם התנ"ך. 
  • יואב הרמן, מרצה, מדריך בכיר וכותב תכנים, הקרן למורשת הכותל המערבי.
  • תמר הרצברג-שוסיוב, מנהלת תחום פדגוגי, מוזיאון השואה והתקומה, יד מרדכי.
  • הדס וולף-יצחק, מנהלת תכנית, בית אבי חי.
  • רחל וולפיש, חברת הנהלה, מכון כרם.
  • אביבה וין ויינפסקי, מנחה, אדרבא.
  • עפרי ויינר, חברת צוות מוביל, ראשון חופשית, מרכזים לצדק חברתי.
  • רננה זאבי, מורה באולפן לעברית.
  • בתיה חורי יפין, קהילת שיח יצחק, חברת ועד וגבאית.
  • מתן חייט, רכז, כולנא ומנהל, שבאתי.
  • נעמה חקלאי, מנחת קבוצות ומלווה אישית להתפתחות, עצמאית.
  • נדב חרובי, מתנדב בקו החם, ה.ל.ל.
  • שרי טברסקי, אחראית למודי עברית מקוונים, ג'טס.
  • דניאל טופז, סמנכ"ל, ממונה על החינוך העל-יסודי, קרן תל"י.
  • מיכל טל-אל, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • סער יאבו, השתלמות חדר מורים, מנהל התכנית.
  • איתן כהן, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • סיון כהן, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן. 
  • עופר כהן, רכז שכבות בוגרות, חוגי סיירות, קק"ל.
  • ענת לוזון, מנהלת, מים חיים.
  • זיו ליסון, רכז תכנית, הספריה הלאומית.
  • הודיה לשם, מטפלת רגשית, מתי"א.
  • גל מאיר, כותב תכנים, מפתח קורס מקוון בתנ"ך.
  • שלומית מאלי, מנהלת מערך השתלמויות מורים למדעי הרוח, הספרייה הלאומית.
  • רותי מועלם-זינגר, רכזת ליווי, חות"ם.
  • אמתי מור, מנחה, מכון הרטמן.
  • אור מלחי, מנחת פדגוגיה חדשנית, רשת דרכא.
  • שלומית מעגן, מנהלת פיתוח תוכן, דרך הכפר.
  • נורית מרון אלמגור, יועצת, בתיכון קריית חיים.
  • שקד מרומי, עוזרת מחקר, מכון רוזנצווייג, האוניברסיטה העברית.
  • הדס נקי, רכזת חינוך ותרבות ילדים, ישוב אלון.
  • שרה סגל-כץ, מרצה ושותפה בהקמת בית מדרש, בית אבי חי, 
  • תמיר סגל, מורה למקצועות היהדות בארגון למורים פרטיים. 
  • שרי סגל-כץ, מרצה ושותפה בהקמת בית מדרש, בית אבי חי, מרצה, מרכז יה"ל, הדרכה, עצמאית.
  • אריה ספונוב צוקרמן, מרצה, מכון לב. 
  • רעות עאמר, מורה, תכנית קדם גיור.
  • חן עמרם, מנחה סדנאות וכותבת תכנים, עצמאית.
  • אריאל פוגלמן, מנהל תוכן ויועץ חינוכי, בקשת - תיירות חינוכית ובצה"ל ומרצה בהשתלמויות מורים.
  • רעות פוקס, חברת צוות מקרא, מט"ח.
  • נעמי פיטרס, רכזת התחום החינוכי, דעת תיירות חינוכית.
  • אביה פינקלשטיין, מנהלת הכשרות מורים, מכון שלום הרטמן בתל אביב.
  • מאיה פורר גולדמן, מדריכה, גשר.
  • אלה פלדמן, מלווה קומונה, אחריי.
  • יעל פרג'ון, מנהלת מרכז תוכן, יוזמת אורות.
  • סמי פרס, רכז קורס, מכללת אוהלו.
  • מולי רובין, מנחה מנהלים ומרכז עבודה מול כוחות הביטחון, דרך כפר.
  • שחר רובינשטיין, מנהל כפר הנוער קדמה. 
  • יעל רינגל, מנחה סדנאות, בית אבי חי.
  • עמיאל שלייכר, מנהל תכנית ארצית להתנדבות, חברת המתנסים הארצית.
  • תומר שני, מנחה סדנאות, בינ"ה.
  • עינה ששון, מדריכה, יד ושם.