צפון

בנימינה:

נמרוד גינוסר, אורט השומרון, מורה לתנ"ך ומחנך כיתה.

עדי להב, אורט השומרון, מורה לתנ"ך.

אסתר מאיר-הורביץ, אורט השומרון, מורה לתנ"ך ורכזת הכשרת צוות המורים.

זכרון יעקב:

פסית שיח, דמוקרטי קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, הוסטוריה וספרות ומנהלת התיכון.

חיפה:

מיטל בלומנטל, הריאלי העברי,  מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ותרבות ישראל ומחנכת כיתה.

נעמה ינאי לויפר, הריאלי העברי, מורה לתנ"ך, היסטוריה וחינוך למיניות בריאה. 

מתן מורג, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ובית מדרש ומחנך כיתה. 

רנטה תמר ליטוין, מקיף עירוני קריית חיים, מורה לתנ"ך, לשון ועברית לתלמידים עולים.

כרמיאל:

הדס פלדמן, אדם חברה וטבע, מורה לתנ"ך וספרות ומנהלת.

מגדל העמק:

אינה כצנלסון, אורט רוגוזין, מורה לתנ"ך. 

נצרת עילית:

אינה כצנלסון, משה שרת, מורה לתנ"ך. 

נשר:

אלכס רויטמן, מקיף נשר, מורה לתנ"ך ותיאטרון ורכז מקצוע.

עפולה:

נצר מעוז, אורט אלון בן גוריון, מורה להיסטוריה ואזרחות ומחנך כיתה.

עצמון שגב:

ליאון גרשוביץ, מקיף משגב, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז עבודות גמר.

אדווה הכהן בומנדיל, מקיף משגב, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

רותי מועלם זינגר, מקיף משגב, מורה לתנ"ך, ותרבות ישראל, מחנכת כיתה, רכזת שיכבה ורכזת מקצוע.

שירי משעל-אסף, מקיף משגב, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

קיבוץ דפנה:

הילה גרשון, הר וגיא, מורה לתנ"ך.

קיבוץ יפעת:

שני מועלם, מקיף העמק המערבי, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

יעל נחשון, מקיף העמק המערבי, מורה לתנ"ך ורכזת מקצוע.

יפתח קולניק, מקיף העמק המערבי, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל והיסטוריה ומחנך כיתה.

קיבוץ כנרת:

עמרי עמירם, בית ירח, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

קיבוץ מזרע:

הגר רומפלר, עמקים תבור, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל ותושב"ע, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

קיבוץ עין החורש:

קרן גרטלר, מקיף מעין שחר, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל והומניסטיקה ומחנכת כיתה.

קיבוץ עין שמר:

הדס חיה הלוי, גוונים, מורה לתנ"ך, היסטוריה, ספרות ותרבות ישראל ומחנכת כיתה.

יסמין בן מיור, מבואות עירון, מורה לתנ"ך וספרות ורכזת מקצוע.

קיבוץ עמיר:

הילה גרשון, הר וגיא, מורה לתנ"ך.

קצרין:

ירון זיני, נופי גולן, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, רכז מקצוע.

קריית טבעון:

מיכל ויין-איצקוביץ, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ואנגלית ורכזת שיכבה.

עפר שפר, אורט גרינברג, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז מקצוע.

שפיים:

איתן צור, אורט השרון מורה לתנ"ך ומחנך כיתה.