בוגרי רביבים בתפקידי הנהגה חינוכיים

 

רבים מבוגרי רביבים משתלבים בעשייה חינוכית וניהולית, במערכת החינוך ומחוצה לה. בוגרי רביבים מכהנים כמנהלי בתי ספר ובתפקידי מפתח במערכת החינוךחלקם מנחים מורים צעירים בראשית דרכם, מלמדים באוניברסיטאות, מכללות ומכינות. אחרים משתלבים בעשייה חינוכית ובתפקידי מנהיגות בארגונים שונים. 

מורה בכיתה

 

ניהול בתי ספר

  • טל איזק-הופמן, סגנית מנהל ואחראית פיתוח מקצועי, מקיף ע"ש זיו ירושלים
  • זהר אליהו, מנהל, ביה"ס ע"ש פרנקל, ירושלים.
  • בן אראלי, מנהל, תיכון עין גדי, קיבוץ עין גדי.
  • יואב בינט, מנהל, סאדברי עמק האלה, קיבוץ נתיב הל"ה.
  • אביגיל בלוך גייגר, מנהלת, עירוני א', תל אביב-יפו.
  • יוני בן סימון, מנהל, בית אקרשטיין, יד רמב"ם.
  • איתן הופמן, מנהל, בית הצייר, ירושלים.
  • עמיחי הס, מנהל, דמוקרטי רותם, מצפה רמון.
  • שי והבה, סגן מנהל/ת, חוות הנוער הציוני, ירושלים.
  • שירן זהרוני, סגן מנהל/ת ורכז פדגוגי, עירוני ד', תל אביב-יפו.
  • בתיה חורין יפין, מנהלת, ליד"ה, ירושלים.
  • נדב חרובי, סגן מנהל/ת ורכז שיכבה, ליד"ה, ירושלים.
  • נריה כהן, מנהלת, תיכון חדש ע"ש רבין, תל אביב-יפו.
  • יעל ספיר, מנהלת, תיכון משותף כ.א.ן, כפר אדומים.
  • ידידיה עציון, מנהל, תיכון קשת ברנקו וייס, מזכרת בתיה.
  • הדס פלדמן, מנהלת, תיכון אדם חברה וטבע, כרמיאל.
  • פסית שיח, מנהלת התיכון, ביה"ס הדמוקרטי קשת, זכרון יעקב.
  • שני שקד-בלקין, סגנית מנהל/ת ורכזת יהדות-חברתית, הניסויי, כפר אדומים.

בעלי תפקידים במשרד החינוך

  • טליה אפיק גרוסמן, מפמ"ר מחשבת ישראל.
  • לילי בן עמי, עתיתה במעבדה פדגוגית מוטית עתיד.
  • רננה זאבי, מורה לעברית באולפן.
  • איתמר נחמה, מדריך מחוזי לתנ"ך.
  • איתן צור, מרשת באגף למחקר ופיתוח.
  • אלכס רויטמן, מדריך מחוזי. 

הנחיית מורים

  • ד"ר נגה בינג, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים, האוניברסיטה העברית.
  • אביגיל בלוך גייגר, מנחה פדגוגית, תכנית אופקים, אוניברסיטת תל אביב.
  • שובי הופמן, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים.
  • ד"ר עקיבא המאירי, מנחה פדגוגי, מכללת לוינסקי לחינוך.
  • ד"ר ירון זיני, מנחה פדגוגי, מכללת אוהלו. 
  • נועה נופר, מנחה פדגוגית, מכללת קיי.
  • קרן נוריאל-כץ, מנחה פדגוגית, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • שלומית קובלינר, מנחה פדגוגית, מכללת אורנים
  • שי שגיא הובר, מנחה פדגוגית, מכון כרם. 
  • שרי שמבורסקי, מנחה פדגוגית, ברנקו וייס אתגרי. 

הוראה באוניברסיטאות, מכללות ומכינות

  • מתן ברק, עוזר מחקר, אוניברסיטת בן גוריון.
  • רחל בורובסקי, מרצה, אוניברסיטת תל אביב.
  • שירה בר אור מלכיאור, מרצה, מכינת עין פרת.
  • ד"ר מורן גאם הכהן, ראשת החוג למקרא ותרבות ישראל, סמינר הקיבוצים.
  • ד"ר נעמה גולן, מרצה, אוניברסיטת אריאל. סמינר הקיבוצים, מכללת הרצוג.
  • הדס הלוי, מרצה, מכללת הנות. 
  • רחל וולפיש, מרצה, מכון כרם.
  • פרופ' צחי וייס,  דיקן המחקר ופרופ' חבר, האוניברסיטה הפתוחה.
  • ד"ר ירון זיני, מרצה, מכללת אוהלו. 
  • איתן כהן, מרצה, מכון הרטמן.
  • אריאלה להמן, מרצה, רוח צעירה.
  • ד"ר ליטל ליברמן – אביטל, מרצה, אוניברסיטת בן גוריון.
  • עדי מרילי רזניק, ראשת החוג למקרא ומרצה, מכללת דוד ילין.
  • נועה נופר, מרצה, מכינת דרך ארץ.
  • ניב סוניס, מנחה, בינ"ה.
  • אריאל, סרי-לוי, מרצה, מכללת דוד ילין.
  • אהוד צמח, מרצה, האוניברסיטה העברית.
  • יפתח קולניק, מרצה, מכינת קדם צבאית "מנשרים קלו".
  • ד"ר רות קניאל, מרצה, אוניברסיטת חיפה.
  • ד"ר מאיה קפלן, מרצה, אוניברסיטת בר אילן.

תפקידי הנהגה ועבודה חינוכית בארגונים אחרים

  • אריאלה אדלמן-סטון, מנחה סדנאות, ומפתחת תוכן בנושא מיניות בריאה, לדעת לבחור נכון.
  • דודני אורסתיו, מנחה סדנת "מקורוק", הרשות למתנ"סים. 
  • סיון אטינגר וגשל, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • אסנת אלדר, רכזת ומנחה, קרן תל"י.
  • תמר אלמליח, מנחת קבוצות ומפתחת תוכן, מיזם התנ"ך ומט"ח.
  • רחל אלקבץ, מנהלת מוסד לנערות בסיכון.
  • לימור אנג'ל, מנחה, מתרים.
  • אביגיל ארוונה, רכזת תכנית להרחבת הסמכה בתנ"ך.
  • ליבת אשחר-נץ, חוקרת ומנחה מורים, אוניברסיטת בן גוריון. 
  • ליאת אשל, הקמת  מדרשות למנהיגות בארץ ובעולם, גדעונים.
  • אלישבע בולג, מנחה, מארג, ומורה, מדרשת בנות, קיבוץ עין הנצי"ב.
  • ד"ר נגה בינג, מנחה, מכון שלום הרטמן.
  • שמואל בינג, מנהל, כפר הנוער ימין אורד.
  • לילי בן עמי, מנהלת, מרצה וכותבת השתלמויות למורים.
  • ד"ר דינה ברדיצבסקי, מתמחה, מכון שמעון דובנוב.
  • הדר ברוש, מדריך, חוגי סיירות של קק"ל.
  • נתנאל ברק, מרצה וכותב תכנים, אי-טיצ'אר.
  • נעם גדעוני, מנחה קבוצות בנושא יהדות.
  • עתר גיבל-פולק, מורה ורכזת פדגוגית בבית ספר ממלכתי דתי. 
  • מיה גפני מור, רכזת גיוס תלמידים, תכנית רביבים.
  • אסף גרנות,  מייסד ומנהל, תכנית "בשביל".
  • עמרי הובר, מדריך נוער, מועדון רוגבי "אריות ירושלים".
  • שובי הופמן, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים. 
  • אופיר הכהן, מנהלת תכניות בינלאומיות, אולפן-אור.
  • אדווה הכהן-בומנדיל, מנחה אזורית, מיזם התנ"ך. 
  • יואב הרמן, מרצה, מדריך בכיר וכותב תכנים, הקרן למורשת הכותל המערבי.
  • תמר הרצברג-שוסיוב, מנהלת תחום פדגוגי, מוזיאון השואה והתקומה, יד מרדכי.
  • הדס וולף-יצחק, מנהלת תכנית, בית אבי חי.
  • רחל וולפיש, חברת הנהלה, מכון כרם.
  • אביבה וין ויינפסקי, מנחה, אדרבא.
  • עפרי ויינר, חברת צוות מוביל, ראשון חופשית, מרכזים לצדק חברתי.
  • רננה זאבי, מורה באולפן לעברית.
  • בתיה חורי יפין, קהילת שיח יצחק, חברת ועד וגבאית.
  • מתן חייט, רכז, כולנא ומנהל, שבאתי.
  • נעמה חקלאי, מנחת קבוצות ומלווה אישית להתפתחות, עצמאית.
  • נדב חרובי, מתנדב בקו החם, ה.ל.ל.
  • שרי טברסקי, אחראית למודי עברית מקוונים, ג'טס.
  • דניאל טופז, סמנכ"ל, ממונה על החינוך העל-יסודי, קרן תל"י.
  • מיכל טל-אל, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • סער יאבו, השתלמות חדר מורים, מנהל התכנית.
  • איתן כהן, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן.
  • סיון כהן, מנחה, תכנית בארי, מכון שלום הרטמן. 
  • עופר כהן, רכז שכבות בוגרות, חוגי סיירות, קק"ל.
  • ענת לוזון, מנהלת, מים חיים.
  • זיו ליסון, רכז תכנית, הספריה הלאומית.
  • הודיה לשם, מטפלת רגשית, מתי"א.
  • גל מאיר, כותב תכנים, מפתח קורס מקוון בתנ"ך.
  • שלומית מאלי, מנהלת מערך השתלמויות מורים למדעי הרוח, הספרייה הלאומית.
  • רותי מועלם-זינגר, רכזת ליווי, חות"ם.
  • אמתי מור, מנחה, מכון הרטמן.
  • אור מלחי, מנחת פדגוגיה חדשנית, רשת דרכא.
  • שלומית מעגן, מנהלת פיתוח תוכן, דרך הכפר.
  • נורית מרון אלמגור, יועצת, בתיכון קריית חיים.
  • שקד מרומי, עוזרת מחקר, מכון רוזנצווייג, האוניברסיטה העברית.
  • הדס נקי, רכזת חינוך ותרבות ילדים, ישוב אלון.
  • שרה סגל-כץ, מרצה ושותפה בהקמת בית מדרש, בית אבי חי, 
  • תמיר סגל, מורה למקצועות היהדות בארגון למורים פרטיים. 
  • שרי סגל-כץ, מרצה ושותפה בהקמת בית מדרש, בית אבי חי, מרצה, מרכז יה"ל, הדרכה, עצמאית.
  • אריה ספונוב צוקרמן, מרצה, מכון לב. 
  • רעות עאמר, מורה, תכנית קדם גיור.
  • חן עמרם, מנחה סדנאות וכותבת תכנים, עצמאית.
  • אריאל פוגלמן, מנהל תוכן ויועץ חינוכי, בקשת - תיירות חינוכית ובצה"ל ומרצה בהשתלמויות מורים.
  • רעות פוקס, חברת צוות מקרא, מט"ח.
  • נעמי פיטרס, רכזת התחום החינוכי, דעת תיירות חינוכית.
  • אביה פינקלשטיין, מנהלת הכשרות מורים, מכון שלום הרטמן בתל אביב.
  • מאיה פורר גולדמן, מדריכה, גשר.
  • אלה פלדמן, מלווה קומונה, אחריי.
  • יעל פרג'ון, מנהלת מרכז תוכן, יוזמת אורות.
  • סמי פרס, רכז קורס, מכללת אוהלו.
  • מולי רובין, מנחה מנהלים ומרכז עבודה מול כוחות הביטחון, דרך כפר.
  • שחר רובינשטיין, מנהל כפר הנוער קדמה. 
  • יעל רינגל, מנחה סדנאות, בית אבי חי.
  • עמיאל שלייכר, מנהל תכנית ארצית להתנדבות, חברת המתנסים הארצית.
  • תומר שני, מנחה סדנאות, בינ"ה.
  • עינה ששון, מדריכה, יד ושם.