בוגרי רביבים בתפקידי הנהגה חינוכיים

רבים מבוגרי רביבים משתלבים בעשייה חינוכית וניהולית, מלבד ההוראה, וממלאים תפקידי מפתח במערכת החינוך או מחוצה לה: חלקם מנחים מורים צעירים בראשית דרכם, מלמדים באוניברסיטאות, מכללות ומכינות או מכהנים כמנהלי בתי ספר. אחרים משתלבים בעשייה חינוכית ובתפקידי מנהיגות בארגונים שונים. 

 

מורה בכיתה

ניהול בתי ספר

  • יואב בינט, מנהל, סאדברי עמק האלה, גבעת ישעיהו.
  • עתר גיבל-פולק, סגנית מנהל, שער הנגב, קיבוץ ניר עם.
  • שרי דרור, מנהלת, רמות, בת-ים.
  • עמי ויסברגר, סגן מנהל, בית הצייר, ירושלים.
  • איתמר טס, מנהל, ברנקו וייס אתגרי, בית שמש.
  • נריה כהן, מנהל חטיבה עליונה בתיכון חדש, תל אביב-יפו.
  • יעל ספיר, מנהלת, התיכון המשותף, כפר אדומים.
  • ידידיה עציון, מנהל, תיכון משלב קשת, מזכרת בתיה.
  • הדס פלדמן, מנהלת, תיכון אדם חברה וטבע, כרמיאל.
  • פסית שיח, מנהלת התיכון, ביה"ס הדמוקרטי קשת, זכרון יעקב.

בעלי תפקידים במשרד החינוך

  • טל איזק-הופמן, מדריכה ארצית, באגף מורשת ומחשבת ישראל, אחראית על בתי הספר המשלבים.
  • טליה אפיק גרוסמן, מדריכה מחוזית בתרבות ישראלית.
  • הדס חיה הלוי, מדריכה.
  • אביבה ויין, מדריכה.
  • נריה כהן, חבר בוועדת מקצוע.
  • נטע לה גנק, מדריכה מחוזית לתנ"ך.
  • יעל נחשון, מדריכה מחוזית לתנ"ך.
  • בת עמי רשלבך, מדריכה. 

הנחיית מורים

  • טל איזק-הופמן, מנחה פדגוגית, תכנית אופקים, אוניברסיטת ת"א.
  • רחל בורובסקי, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים, האוניברסיטה העברית.
  • נגה בינג, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים, האוניברסיטה העברית.
  • ד"ר מורן גאם הכהן, מנחה פדגוגית, סמינר הקיבוצים ומכללת לוינסקי.
  • יוסי גן-אל, מנחה פדגוגי, סמינר הקיבוצים.
  • עקיבא המאירי, מנחה פדגוגי, מכללת לוינסקי.
  • רחל וולפיש, מנחה פדגוגית, תכנית רביבים, האוניברסיטה העברית.
  • ליטל ליברמן-אביטל, מנחה פדגוגית, מכללת לוינסקי.
  • אלכס רויטמן, מנחה פדגוגי, סמינר הקיבוצים.

הוראה באוניברסיטאות, מכללות ומכינות

  • דינה ברדיצ'בסקי, מרצה, האוניברסיטה העברית בירושלים. 
  • ד"ר מורן גאם הכהן, מרצה, סמינר הקיבוצים ומכללת לוינסקי.
  • פרופ' צחי וייס,  פרופ' חבר, האוניברסיטה הפתוחה.
  • ליטל ליברמן – אביטל, מרצה, החוג לפולקלור, אוניברסיטת בן גוריון.
  • זיו ליסון, מורה, המכינה הירושלמית.
  • עדי מרילי רזניק, מרצה, מכללת דוד ילין.
  • גל נוסבאום, מתרגל, האוניברסיטה העברית בירושלים.
  • נועה נופר, מרצה, מכינת הנגב.
  • ניב סוניס, מנחה, בינ"ה.
  • איתן צור, מנחה, בינה.
  • יפתח קולניק, מרצה ורכז בוגרים, מכינת קדם צבאית מנשרים קלו.
  • ד"ר רות קניאל, מרצה, אוניברסיטת חיפה, מרכז מלטון ומכון שכטר.
  • מאיה קפלן שורר, עוזרת מחקר, האוניברסיטה העברית בירושלים.  
  • שי שגיא הובר, מרצה, אוניברסיטת תל אביב.

תפקידי הנהגה ועבודה חינוכית בארגונים אחרים

  • טל אברמוביץ, מנחה, חברותא.
  • אריאלה אדלמן-סטון, מנחה סדנאות למיניות בריאה, לדעת לבחור נכון.
  • חמוטל אלבז, רכזת הנגשת חומרי הוראה למורים, הספריה הלאומית.
  • שי אורן, מורה, פלך בנים.
  • אסנת אלדר, מורה לספרות, תכנית הילה. 
  • תמר אלדר-גיסר, מנחה, מיתרים.
  • רחל אלקבץ, מנהלת מוסד לנערות בסיכון.
  • לימור אנג'ל, כותבת תכנים, מיתרים.
  • בן אראלי, מנהל פרויקטים, משרד ראש העיר, ירושלים.
  • הילה ארזי-חטאב, צוות מחקר ופיתוח, אבני ראשה.
  • ליבת אשחר-נץ, רכזת השכלה, כנפיים - עמותה לבעלי מוגבלויות.
  • ליאת אשל, מנחה, מסע זהות.
  • נועה באב, מנהלת חינוכית, קרן רוטשילד. 
  • אלישבע בולג, מורה, מדרשת בנות, קיבוץ עין הנצי"ב.
  • רחל בורובסקי, חברת צוות, אתר מקראנט.
  • שמואל בינג, מנהל, כפר הנוער ימין אורד.
  • יוני בן סימון, מנחה, מכון מורשת בן גוריון.
  • לילי בן עמי, מנהלת, מרצה וכותבת השתלמויות למורים ומנחה פינה בטלויזיה.
  • עדי בעבור,  מדריכה וממיינת, מסע ישראלי.
  • מתן ברק, צוות מחקר ופיתוח, אבני ראשה.
  • נתנאל ברק, מרצה וכותב תכנים, אי-טיצ'אר.
  • נעם גדעוני, מנחה קבוצות בנושא יהדות.
  • מיה גפני-מור, מורה ליוגה.
  • תומר דויטש, עורך ראשי בעברית, כתב עת מלקט דו לשוני עברי-אמהרי.
  • עמרי הובר, מתנדב, עלם.
  • אדווה הכהן-בומנדיל, חברת ועד, העמותה לחנוך משלב בגליל.
  • יואב הרמן, מדריך סיורים וכותב תכנים, הקרן למורשת הכותל המערבי.
  • תמר הרצברג-שוסיוב, מנהלת פדגוגית, מוזיאון השואה והתקומה, יד מרדכי.
  • הדס וולף-יצחק, כתיבת תכניות חינוכיות והנחייה, בית אבי חי.
  • עפרי ויינר, מנחה להורים, מכון אדלר. 
  • רננה זאבי, מורה באולפן לעברית.
  • יואב וקנין, חבר הנהלה, שותפות בקהילה.
  • אודליה זירד, רכזת קדם עתידים, ישיבת תמ"ר.
  • עידית זרביב, רכזת תוכן, קיבוץ כפר עציון. 
  • דניאל טופז, מנהל מרחב דרום, קרן תל"י.
  • מיכל טל-אל, מנחה, תכנית בארי מכון הרמן.
  • נעמה ינאי לויפר, חברת הנהלה, מרכז קהילתי, אחוזה.
  • איתן כהן, מרצה ומפתח תכניות לימודים, מכון הרטמן.
  • הילה כהן שניידרמן, מרצה, בצלאל ושנקר.
  • אינה כצנלסון, רכזת תכנית עמיתי הוראה, בינ"ה.
  • תמנה לינדן, עוזרת מקצועית לראש אגף, מנח"י.
  • הודיה לשם, מטפלת באומנות בבתי ספר. 
  • אסתר מאיר-הורביץ, מנחה ומפתחת תכניות הוראה, ברנקו וייס.
  • שלומית מעגן, מנהלת פיתוח תוכן, דרך הכפר.
  • שרי סגל-כץ, מרצה ומנחה קבוצות בנושא יהדות ומגדר. 
  • אריאל סרי-לוי, כותב טור פרשת השבוע, עיתון הארץ.
  • אריה ספונוב צוקרמן, מרצה, מכון לב. 
  • עמרי עמירם, חבר הנהלה, מדרשת תורה ועבודה. 
  • רעות פוקס, פיתוח תוכן, מט"ח.
  • נעמי פיטרס, רכזת התחום החינוכי, דעת תיירות חינוכית.
  • אביה פינקלשטיין, מנחה, תכנית בארי, מכון הרטמן.
  • יעל פרג'ון, מנהלת אגף תכנים, אורות.
  • איתן צור, מוביל ויזם, קטיף בין השורות.
  • מחול שוש, מרצה לאנגלית, אוניברסיטה בעם.
  • מולי רובין, מנהל מרכז גל למנהיגות וראש מכינת הנגב.
  • שחר רובינשטיין, מנהל, כפר הנוער קדמה.
  • נטע רוזנבליט, רכז בית ספר, פרויקט בשביל.
  • אריאלה רשף, מתנדבת, שב"ל.
  • דבורה שועה-חיים, רכזת התחדשות יהודית, מנהל קהילתי גינות העיר.
  • מחול שוש, מרצה לאנגלית, אוניברסיטה בעם.
  • עמיאל שלייכר, מנהל תכנים במחלקה לילדים ונוער, חברת המתנסים הארצית.