מחוז ירושלים

בית שמש:

דודני אורסתיו, ברנקו וייס, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ורכז מקצוע.

איתמר טס, ברנקו וייס אתגרי, מנהל.

גבעת ישעיהו:

יואב בינט, סאדברי עמק האלה, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה ומנהל.

ירושלים:

שי איבלמן, בויאר, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ומחנך כיתה.

אביגיל ארוונה, בויאר, מורה לתנ"ך ולשון, מחנכת כיתה, רכזת מקצוע ומדריכת תקשוב ופדגוגיה.

עמיחי טיטמן, בויאר, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ואחראי על אתר ודף הפייסבוק של בית הספר.

יעל רינגל, בויאר, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל,  מחנכת כיתהרכז/ת מרכז למידה ורכזת תכנית העצמה נשית.

איתן הופמן, בית הצייר, תנ"ך ואקטואליה, סגן מנהל ורכז חטיבה.

כרמל קובלינר-קויאט, גבעת גונן, מורה לתנ"ך, לשון ורכזת מרכז למידה.

יעל שפיגלמן, גבעת גונן, מורה לתנ"ך, היסטוריה, מחנכת כיתה וחברה בצוות שיווק בית הספר.

נועה אברבנאל, דו לשוני, מורה למחשבת ישראל.

אריאלה רשף, דנמרק, מורה לתנ"ך ותרבות ישראל, מחנכת כיתה ורכזת תכנית בארי.

צביה ויסברגר, האקדמיה למוסיקה ומחול, מורה לתנ"ך, מחנכת כיתה ורכזת חברתית.

מיכל פאר, האקדמיה למוסיקה ומחול, היסטוריה, ספרות והוראה מתקנת.

דפנה רייכמן, האקדמיה למוסיקה ומחול, מורה לספרות ועברית, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית.

שרון דואק הרוניאן, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

איתמר שחר, הגימנסיה העברית, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה  ומנחה מועצת תלמידים.

טלילה ורשבסקי, הניסויי, מורה לתנ"ך והומניסטיקה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה.

מרוה טוביה, הניסויי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת שיכבה.

ניר עציוני, הניסויי, מורה ללשון, אזרחות, ספורט וחברה.

ענבר שורק, הניסויי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל וכתיבה יוצרת, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

מיה גפני-מור, התיכון הישראלי למדעים ואומנויות, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

אריאלה להמן, התיכון הישראלי למדעים ואומנויות, מורה לתנ"ך ועברית ומחנכת כיתה.

זיו ליסון, התיכון הישראלי למדעים ואומנויות, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז טיולים.

אריאלה אדלמן סטון, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

ארד זק, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה ורכז מקצוע.

מיכל טל-אל, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה, רכזת מקצוע, רכזת תכנית בארי ורכזת חברתית.

צבי פרידלנדר, התיכון לאומנויות, מורה לתנ"ך ותולדות האומנות ומחנך כיתה.

יוסי גן-אלחוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, היסטוריה, תלמוד, תרבות ישראל ותושב"ע ורכז שיכבה.

שי והבה, חוות הנוער הציוני, מורה להיסטוריה ואזרחות, מחנך כיתה, סגן מנהל ורכז חברתי.

צמח עידן, חוות הנוער הציוני, מורה לתנ"ך והיסטוריה ומחנך כיתה.

נעמה גרוסמן-קובה, ליד"ה, מורה לתנ"ך, ספרות, תרבות ישראל וקיימות ומחנכת כיתה.

תומר דויטש, ליד"ה, מורה לתנ"ך, תלמוד, דיבייט, קיימות, משפט עברי, "עתודה הומניסטית" (שיעור בינתחומי במדעי הרוח) ומחנך כיתה.

עמרי הובר, ליד"ה, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז מעורבות חברתית.

בתיה חורי יפין, ליד"ה, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל ותושב"ע וסגנית מנהל/ת.

נדב חרובי, ליד"ה, מורה לתנ"ך וספרות, מחנך כיתה, רכז שיכבה ורכז מקצוע.

תמנה לינדן, ליד"ה, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה רכזת ביטחון ובטיחות.

אמיתי מור, ליד"ה, מורה לתנ"ך, כמחשבת ישראל והיסטוריה ומחנך כיתה.

עפרי תמיר, ליד"ה, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת מעורבות חברתית.

גיתית הרמן, ליפתא ועירוני ג', מורה לתנ"ך וספרות.

טל איזק-הופמן, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, רכזת שיכבה, רכזת מקצוע ורכזת פיתוח מקצוע למורים.

אביבה גולדפרב, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

אלה לנגר רביצקי, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, תרבות ישראל והבעה.

מאור סרי לוי, מקיף ע"ש זיו, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותרבות ישראל.

שירלי רון, מקיף ע"ש זיו, מורה לספרות, תרבות ישראל, הבעה ומחול ומחנכת כיתה.

שי שגיא הובר מקיף ע"ש זיו, מורה לספרות ורכזת מקצוע.

חנה פנחס, סליגסברג, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

נטע רוזנבליט, סליגסברג, מורה לתנ"ך, מחנך כיתה, רכז שיכבה ורכז מעורבות חברתית.

נטלי ברזילי-אנק עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך, תכנית אמירים ובית מדרש, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

אליהו דהן, עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך ומתמטיקה, מחנך כיתה, רכז כיתות מב"ר ורכז מקצוע.

סיון כהן, עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת תכנית בארי.

גיל צרויה, עירוני ג' בית חינוך, מורה ללשון, מחנכת כיתה  ורכזת שיכבה.

צחי קינן, עירוני ג' תל"י בית חינוך, מורה לתנ"ך ורכז פדגוגי.

טליה אפיק גרוסמן, עירוני מסורתי, מורה לתרבות ישראל ותושב"ע ורכזת מקצוע.

עדי בעבור, עירוני מסורתי, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

מרב בנימין אקסלרוד, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל ותרבות ישראל ומחנכת כיתה.

תמר אלדר-גיסרקשת, מורה לתנ"ך ומחנכת כיתה.

נעם דן, קשת, מורה לתנ"ך, ספרות ותרבות ישראל.

גלית יגל קהן, קשת, מורה לתנ"ך, ספרות ותרבות ישראל, מחנכת כיתה ורכזת תכנית מיניות בריאה.

אהוד צמח, קשת. מורה לתנ"ך וספרות.

מיטל קורן, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת מקצוע.

עידן שניר, קשת, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, תרבות ישראל מחנך כיתה, רכז מקצוע ורכז תכנית בארי.

חמוטל אלבז, רנה קסין, מורה לתנ"ך, היסטוריה ולימודי ארץ ישראל ומחנכת כיתה.

הדס נקי, רנה קסין, מורה לתנ"ך ואזרחות.

אסף עוז, רנה קסין, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנך כיתה ורכז שיכבה.

רוני חרובי, רעות, מורה לתנ"ך, תושב"ע ועברית, מחנכת כיתה, רכזת שיכבה ורכזת מקצוע.

יעל ששון, רעות, מורה לספרות ותכנית אמירים ורכזת מקצוע.

לילי בן עמי, תיכון עין כרם, מורה ליזמות חברתית, רכזת מקצוע ודוברת.

תומר שני, תיכון עין כרם, מורה לתנ"ך ויזמות חברתית.

כפר אדומים:

מריה פיקאר שטיין, הניסויי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, לשון, ספרות ותרבות ישראל ומחנכת כיתה.

שני שקד-בלקין, הניסויי, מורה לתנ"ך, מחשבת ישראל, ספרות ועברית, רכזת חברתית, רכזת יהדות ורכזת שיח.

יעל ספיר, התיכון המשותף, מורה לבית מדרש חברתי ומנהלת.

מבשרת ציון:

אסף גרנות, תיכון הראל, מורה למחשבת ישראל.

עדיה קדמי-סממה, תיכון הראל, מורה לתנ"ך והיסטוריה, מחנכת כיתה  ורכזת הכנה לצה"ל.

עינה ששון, תיכון הראל, מורה לתנ"ך.

מעלה אדומים:

יואב הרמן, אורט תעופה וחלל, מורה לשל"ח  ורכז יום רשותי.

הילה ארזי חטאב, שחקים, מורה לספרות, קולנוע ויהדות.

צור הדסה:

טליה אברמוביץתיכון אור, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל, מחנכת כיתה ורכזת חברתית.

קיבוץ עין גדי:

בן אראלי, תיכון עין גדי, מנהל.

קיבוץ צרעה:

נעם גדעוני, הר טוב, מורה לתנ"ך ומחשבת ישראל ורכז מקצוע.